úterý 10. října 2017

Tři sestry


Byla relativně normální holka. Jen byla emo. A měla svou emo partu co vytvořila. Bylo ji sedmnáct let, skoro osmnáct. Ostatní byly mladší než ona. Byla nejstarší. Byla něco jako jejich máma. Starala se o ně. Měla je ráda. Byly něco jako uzavřená společnost. S nikým jiným než spolu se nebavili. Měli se rádi. Chodili spolu na koncerty a chlastačky. Byli depresivní, ale když byli spolu tak se velmi bavili a smáli se. Liliana je všechny vedla. No normální? To asi nakonec moc ne. Byli šílení. Jak se to vezme. Tato parta byla jiná i než jiné emo party. Byli něco jako kult. Zabývali se černou magií i ji provozovali. Zahrávali si s ďáblem. Byli něco jako děti co hrají s čím nemají. No jo, jenže Liliana byla ďáblovo dítě. Ona jedině věděla přesně co a jak dělá. Byla prvorozené dítě satana. Takže si vytvořila satanistický klub. Byla jako ďábel sám v ženském těle. Ostatní se jim stranili. Jenže nakonec došlo i k lidským obětem. Začali vyhledávat upíry co by je proměnili. No a tak jednou si je našli tři upíří sestry. Carol, Rose, Kain. Byli to upíří sestry , které byli z vládnoucího klanu. Kain vedla celý klan když se dostala k moci. A měla dvě sestry Rose a Carol. Byli dobrá trojka. Ani jedna nebyla normální. Byli psychopatické, dominantní a šílené. Chtěli zpět svou dávnou moc a sílu jako měli kdysi. Hledali spojence do svých klanů. Chtěli ovládnout svět, kterému kdysi vládli. Chtěli znovu ovládnout tento svět a tato parta se jim jodila jako další klan. Jako další pomoc k moci a slávě. I když Kain už měla svůj trůn zpět tak chtěla více. Koruna ji nestačila, chtěla více moci a síli. 

Byli už teď dost mocný a silný, ale zo jim nestačilo. Prahli po moci. O nic jiného jim nešlo. Carol měla přítele, ale člověka. Carol šlo i o lásku. Rose cítila jen bolest a Kain hnala především moc. Každá žila pro něco jiného, ale i tak na sebe nedali dopustit. I když si každá jela to své tak se měli rádi. Carol a Rose hnala láska i když Rose láska zničila tak po ni na tu věčnost stále toužila. Museli se skrývat ve stínech před lidmi takže se museli před lidmi přetvařovat a působit jako lidé. Žili ve starém opuštěném sídle hluboko v lesích a skalách ukryti před lidmi. Lidé je vyhnali do ústraní. Byli nádherné. Magické a kouzelné. Bylo na nich poznat, že nejsou lidské bytosti, ale i tak lidi neměli rádi. Ty podřadné červy. Lidé jsou odpat a jídlo. Nic více nejsou. Chodili na lovy a vždy zabili hodně lidí. Chodili na lovy daleko od svého sídla. Pokaždé jinam kvůli lovcům aby hned nenašli jejich sídlo. 
Nebyli úplně blbé. Aby je lovci hned chytili. To si nemohli dovolit. Moc riskantní. To by jim přethalo plány a cíle, ale i tak po nich šli. Byli hlavní cíl lovců. Jak jinak, že. 

Takže si s té emo party udělali další svůj klan. Řekli jim zákony, které nesmí porušit jinak budou zničeny. Musí odteď poslouchat řád a zákony a na to nebyli zvyklý. Mysleli si, že být upírem je sranda, ale nakonec začali zjišťovat, že si hráli na špatném písečku. Odteď musí poslouchat královnu a její dvě sestry. Tento klan dostala na starosti Carol. A Rose pak na to nový gothic klan , který byl v povaze podobný tomu emo klanu. Ty děcka potřebují pořádnou lekci a naučit je řádu a poslušnosti. Ten gothic klan byl alespoň elegantní a měl určité vychování takže to Rose neměla tak moc těžké jako Carol. Ty gothic klan byl vděčný za to že mohou být upíří zato ten emo klan byl nakonec zničen. Ten se nedal poučit a dělali věci proti řádu. Nedokázali je poslouchat tak je Kain zničila. A vytvořila si lepší klany. Nakonec se dostali úpně k moci a ovládli svět lidí. 

Žádné komentáře:

Okomentovat